Ümitköy Beko Kombi Bakım ve Tamir ServisiÜmitköy Beko Kombi Bakım ve Tamir Servisi

14 Mayıs 2016by merkezkombi

Ümitköy Servisi 17 yıldır yalnızca (bildiğimiz işi) Kombi teknik servis hizmeti vermektedir. Arızalanan Kombiniz artık sizin için problem olmaktan çıkıyor. 7 gün 24 saat çalışan çağrı merkezimiz ve uzman teknik personelimizle Beko marka kombileriniz için garantili hizmet veriyoruz. Ümitköy semtinin bütün noktalarına hizmetimiz vardır.

“Önce can güvenliğinizi sonra bütçenizi düşünüyoruz.”Ankara genelinde bulunan ve tam donanımlı mobil servis ağımız ile saatinde servis hizmeti veriyoruz. Profesyonel ve deneyimli servis teknisyenlerimiz güçlü bir servis olmamızda en büyük destekçimizdir. Cihazlarınızın bakım onarım ve teknik servis hizmetleri için sizde en yakın şubemizi arayarak servis randevusu alabilirsiniz. %100 orijinal yedek parça ve 1 yıl ücretsiz garanti sunuyoruz, Can güvenliğinizi tehlikeye atmayın!

   Ümitköy     Beko Kombi Servisi

Ümitköy Beko Kombi Servisi

Yüksek verimli ve çevreyle dost olan Beko Kombi‘nin Ankara Ümitköy Semti’nde doğalgaz ile ısınma yöntemini kullanan yeni ve yenilenen yapılarda tercih edildiğini biliyoruz. Alışılmış (soba, klima, elektrikli ısıtıcı vb.) klasik ısınma yöntemlerine çok daha avantajlı olmasından dolayı doğal gaz kullanımı sürekli yaygınlaşıyor, doğalgazın daha da geniş kitlelere ulaşması amaçlanıyor. Çağdaş yaşamın ve bilinçlenmenin bir getirisi olarak doğalgazla birlikte kombiler de yavaş yavaş daha çok haneye girmeye başlıyor. Sağladığı kolaylıklar nedeniyle hayatımızın ayrılmaz bir parçası olmaya başlayan kombiler, yeni teknolojilerle kendini de yenilemekten geri kalmıyor. Ümitköy Beko Kombi Servisi sizlere sunduğu hizmetlerle kombi bakımını daha kolay daha güvenilir hale getiriyor.

 

Siz değerli müşterilerimize 7 gün 24 saat hizmet kesintisiz hizmet sunuyoruz.  Ankara Merkez Kombi olarak Kombi arıza, Bakım, Hata Kodları ve bilmek istediğiniz herşey hakkında ücretsiz danışma hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ankara’ nın her yerine Kombi Servisimiz mevcuttur. Tamir ve Bakım Servislerimiz de tüm yaptığımız işlemler 1 sene garanti kapsamındadır. Değişim yapılan ürünlerde cihazlarınız firmamız ilkelerince 2 sene garanti altındadır. Arıza durumunda bakım ve tamiratını yaptığımız 3 Yollu Hidrolik Valf, Kombi Pompa Motoru, Kombi Elektronik Kart, Kombi Akış Şalteri, Kombi Vana Motoru, Kombi Genleşme Tankları ‘da ayrı ayrı 1 yıl garanti tarafımızca garanti kapsamına alınmaktadır. Kısacası Kombi’niz ileilgili her konuda çekinmeden bizleri arayabilirsiniz. Ankara Merkez Kombi olarak sizlere hizmet etmekten memnuniyet duyuyoruz…

İsterseniz buradan diğer Beko kombi servisi güzergahlarımıza bakabilirsiniz.

Hakkımızda...

Ankara merkez kombi servisi olarak, Ankara’nın dört bir yanına 20 yıldır sorunsuz hizmet ve memnuniyet sağlamaya devam etmekteyiz.

İletişim Bilgilerimiz
Çalışma Saatlerimiz: 7/24
servis@ankaramerkezkombi.com
Mamak Saimekadın Mahallesi Uslu Sokak
0554 411 23 04

©2020 Tüm hakları Saklıdır.